مجموعه بزرگ بازرگانی پــدر

با گذشت بیش از نیم قرن از فعالیت پدرمان در زمینه ارایه محصولات ساختمانی در شعب مختلف خود، اینک پس از سال ها به پاس تلاش او نام مجموعه را بازرگانی پدر نهادیم تا ذره ای از تلاش و همت چندین ساله اش را ارج نهاده باشیم.

خداوند منان را شاکریم که در این سال ها توانسته ایم خدمتی که مردم عزیز شهرستان رودبار به آن نیاز دارند را ارائه نماییم و تمامی محصولات را در تنوع بسیار بالا و جامع و با خدمات نوین را در بازرگانی پدر عرضه نماییم و امیدواریم با همت و عزم و اراده مردم عزیز شهرستان بتوانیم مجموعه ای تکمیل تر و پربارتر داشته باشیم و راه رسیدن به این اهداف کمک و راهنمایی های تمامی دوستان امید راهی خواهد بود برای مجموعه بازرگانی پدر.

مدیریت و پرسنل بازرگانی پدر همیشه از شعار تکریم و رضایت مشتری پیروی می کند.

مجموعه بازرگانی پدر در طول تمام سال ها خدمت تلاش داشته که تمامی اجناس را بصورت مستقیم تولید به مصرف و با نرخ مصوب کارخانجات عرضه نماید تا اینکه همشهریان عزیز با خیالی آسوده و در فضای مناسب و با قیمت مناسب محصولات به روز بازارهای ایران را خریداری کنند.

در راستای گسترش ارائه خدمات در سراسر استان گیلان و کشور عزیزمان و رفاه حال مشتریان گرامی فروش اینترنتی خود را نیز آغاز کرده ایم. شما می توانید محصولات متنوع ما را بصورت آنلاین سفارش داده و در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت تحویل بگیرید.

تاریخچه مجموعه ما

1350

شعبه لوشان

1370

شعبه رودبار

1390

شعبه رستم آباد

1395

تکمیل سبد محصولات

مدیران بازرگانی پدر

آقای فرامرز افزون

مدیریت

آقای یاسین افزون

مدیریت

معرفی بازرگانی پدر در شبکه باران صدا و سیما