مراحل ثبت سفارش

گام اول:

می توانید محصول مدنظر خود را از محصولات و دسته بندی های متنوع بازرگانی پدر انتخاب نمایید. جهت انتخاب بهترین محصول می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین یا تماس تلفنی مشاوره بگیرید.

گام دوم:

پس از انتخاب محصولات و با توجه به نوسانات بازار، بهتر است قبل از ثبت سفارش از طریق تماس با کارشناسان ما نسبت به قیمت ها اطمینان حاصل نمایید.

گام سوم:

پس از انتخاب محصولات و اضافه کردن آن ها به سبد خرید می بایست در سایت ثبت نام کرده و در صورتی که از قبل عضو هستید وارد سایت شوید. سپس اطلاعات و نشانی خود را وارد و سفارش تان را ثبت کنید. حال می بایست منتظر تایید سفارش توسط فروشگاه بمانید.

توجه داشته باشید که در صورت تغییر قیمت محصولات بعلت نوسانات بازار ممکن است قبل از تایید سفارش مبلغ نهایی فاکتور تغییر کند. ضمنا هزینه حمل بار و هزینه های جانبی نیز در صورت وجود محاسبه و به فاکتور اضافه خواهد شد.

گام چهارم:

پس از تایید سفارش توسط فروشگاه، مطلع خواهید شد و می توانید نسبت به پرداخت اقدام نمایید. چنانچه هزینه سفارش را بصورت آنلاین پرداخت کنید مراحل سفارش تکمیل خواهد شد و اگر از طریق واریز بانکی یا کارت به کارت هزینه سفارش را پرداخت کنید می بایست فیش شما توسط فروشگاه تایید شود.

گام پنجم:

پس از تایید پرداختی شما، سفارش آماده سازی و بارگیری شده و پس از هماهنگی با شما به آدرس تان ارسال خواهد شد.